Folie stretch

Jeśli szukasz niezawodnego i wytrzymałego sposobu na zabezpieczenie swoich ładunków podczas transportu, to polecamy naszą folię stretch. Folia z ABC Folie jest wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości.

Jest dostępna w różnych grubościach i szerokościach, co pozwala dostosować ją do Twoich potrzeb. Folia jest łatwa w użyciu i może być naciągnięta. Zapewnia dzięki temu mocne i bezpieczne zabezpieczenie ładunku.

Oferowana przez nas folia stretch jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda, wilgoć i promieniowanie UV. To pozwala na bezpieczny transport ładunków w każdych warunkach. Folia jest ekologiczna i może być poddana recyklingowi po zakończeniu użycia. Dostępna jest także w różnych kolorach i może być oznakowana, co ułatwia identyfikację i zarządzanie ładunkami.

Folia wytwarzana metoda wylewu (LLDPE CAST) z jednostronnym dodatkiem kleju, o rozciągu maksymalnym do 300%. Służy do zabezpieczenia towaru na paletach w czasie transportu i magazynowania.

Typ folii tj. grubość (12-35my)i rozciągliwość dobierane są stosownie do rodzaju ładunku. Rozróżnia się trzy główne rodzaje folii: standard – rozciągliwość do 150%, power – rozciągliwość do 250%, super power – rozciągliwość do 300% (maszynowa, ręczna, jumbo, mini rap).