O firmie

Krótka historia ABC FOLIE

Nasze przeszło 20-letnie doświadczenie w branży opakowań (własne jednoosobowe działalności gospodarcze), znajomość europejskiego rynku producentów opakowań, potrzeb i oczekiwań klientów oraz fachowa wiedza dotycząca folii stretch i taśm pakowych skłoniły nas do założenia spółki.

Z dniem 1 stycznia 2011 r. powołaliśmy do życia firmę ABC FOLIE S.C. z siedzibą w Lublinie. Tym samym zaczęliśmy tworzyć historię naszej spółki. Już po kilku miesiącach działalności nabraliśmy przekonania, że podjęliśmy słuszną decyzję. Po dwóch latach działalności firmy z wygospodarowanych własnych środków rozbudowaliśmy park maszynowy oraz zakupiliśmy specjalistyczny transport. Zwiększenie obrotów i dynamiki działalności skłoniło nas do przekształcenia formy spółki.

Od dnia 26.02.2015 nazwa naszej firmy to ABC FOLIE sp. z o.o. Obecnie ABC FOLIE sp. z o.o. to znana nie tylko w kraju firma, która ma ugruntowaną i stabilną sytuacją finansową. Posiadamy szeroką gamę produktów opakowaniowych oraz grono stałych klientów, które systematycznie rozbudowujemy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami zawsze przynosi korzyści. Nasze produkty dostarczamy w miejsca wskazane przez odbiorców zarówno w kraju jak i za granicę.

Podejmowane przez nas przemyślane decyzje i zaangażowanie pozwala nam wierzyć, że cele które zaplanowaliśmy zostaną osiągnięte.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy, a zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

5 zasad ABC FOLIE

W naszej firmie kierujemy się 5 podstawowymi zasadami:

  • Największą wartością naszej firmy są ludzie
  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i fachowo doradzamy naszym klientom
  • Indywidualnie traktujemy każde zamówienie i zapytanie
  • Płacimy w terminie i tego samego oczekujemy od naszych odbiorców
  • Szanujemy i zawsze dobrze życzymy naszej konkurencji